GWARANCJA


REGULAMIN ORAZ WARUNKI SKŁADANIA REKLAMACJI

Proces reklamacyjny rozpoczyna się w certyfikowanym Salonie Fryzjerskim, w którym została wykonana usługa przedłużania/ zagęszczania włosów. Salon Fryzjerski ustala zasadność reklamowanego produktu, uwzględniając prawidłowość użytkowania produktu oraz czynniki zewnętrzne wpływające na jakość oraz żywotność produktu. Salon Fryzjerski decyduje o istotności reklamowanego produktu oraz w sytuacjach wątpliwych ma prawo zgłosić reklamację w firmie Kaaral Polska s.c.

Reklamowany towar powinien zostać oczyszczony z kleju oraz spakowany w oryginalne opakowanie (kartonik oraz słoik) oraz wysłany do firmy Kaaral Polska s.c. na koszt Reklamującego. Rozpatrzenie reklamacji odbywa się w ustawowym terminie 14 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania reklamacji. Po tym czasie Reklamujący zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub mailową o decyzji reklamacji oraz produkt zostanie odesłany do Reklamującego na koszt firmy Kaaral Polska s.c.


WARUNKI GWARANCJI

Włosy doczepiane na taśmach Zen Luxury Extensions są naturalne, co oznacza, że pielęgnujemy je jak własne, ale różnią się od naszych włosów tym, że nie są osadzone w cebulkach, dlatego są bardziej narażone na przesuszanie i potrzebują dokładnej pielęgnacji. Używanie odpowiednich produktów pomoże przedłużyć życie włosów doczepianych oraz utrzymać je w doskonałym stanie. Jeśli dostatecznie zadbamy o włosy przedłużane oraz będziemy się stosować do wytycznych firmy, będziemy mogły cieszyć się pięknymi włosami nawet przez okres 18 miesięcy. Jeżeli jednak nie zastosujemy się do przynajmniej jednego zalecenia firmy, spowoduje to małą witalność włosów przedłużanych oraz krótki okres ich używalności, a ostatecznie może doprowadzić to do ich trwałego uszkodzenia.

Mając na uwadze, iż okres żywotności włosa zależy od intensywności i rzetelności dbania o produkt, który jest bardzo delikatny, firma Kaaral Polska s.c. wyklucza prawo do gwarancji oraz odszkodowania w sytuacji:
1. Niestosowania się do zasad prawidłowej pielęgnacji oraz rekomendacji firmy, które znajdują się w karcie z zasadami, którą Stylista otrzymuje razem z produktem
2. Poddania włosów farbowaniu, tonowaniu, rozjaśnianiu
3. Poddania włosów wszelkim zabiegom chemicznym (typu trwała ondulacja, trwałe prostowanie)
4. Poddania włosów twardym zabiegom pielęgnacyjnym (typu botoks, nanoplastia, keratynowe prostowanie włosów)
5. Narażenia włosów na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych:

• Chlor w wodzie basenowej
• Woda morska
• Ekspozycja na promienie UV (w tym solarium)
• Minerały znajdujące się w wodzie kranowej (zwłaszcza żelaza i miedzi)
• Krem przeciwsłoneczny
• Ekspozycja na wysoką temperaturę (w tym sauna)

6. Wykonania usługi pomimo przeciwskazań zdrowotnych:
• Problemy hormonalne
• Przetłuszczająca się skóra głowy
• Chemioterapia
• Problemy skóry głowy (jak np. wrażliwość, świąd, egzema, łysienie, itp.)


Firma Kaaral Polska s.c. nie bierze odpowiedzialności za trwałość oraz skuteczność produktu przy użyciu taśm oraz removera z innej firmy. Oba produkty są ze sobą kompatybilne i połączenie ich z innym produktem może okazać się niepowodzeniem.
Firma Kaaral Polska s.c. nie bierze odpowiedzialności za witalność włosów przy używaniu innych kosmetyków pielęgnacyjnych oraz stylizacyjnych niż rekomenduje firma.
Firma Kaaral Polska s.c. nie bierze odpowiedzialności za zniszczenie/ osłabienie się włosów spowodowane brakiem wystarczającej wiedzy oraz nie stosowaniem się do zaleceń firmy, które są zawsze dołączone do przesyłki.
Firma Kaaral Polska s.c. nie bierze odpowiedzialności za produkt w sytuacji, kiedy Stylista nie przekaże Klientowi instrukcji oraz zaleceń firmy w formie papierowej, które otrzymał w przesyłce.
Informujemy, że zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są wyłącznie u przedstawicieli handlowych lub drogą pisemną na adres korespondencyjny lub mailowy firmy Kaaral Polska s.c.
Kaaral Polska s.c.Kaaral Polska s.c.
Ul. Północna 18B
04-763 Warszawa
e-mail: biuro@wlosyzen.pl
tel: 792-475-438

Zen Luxury Extensions

Polecamy

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X