CZĘSTE PYTANIA

.

.

Zebraliśmy szeroki wachlarz pytań i odpowiedzi, aby z łatwością można było odnieść się do wszelkich pytań jakie mogą pojawić się odnośnie Włosów Przedłużanych ZEN.


Jakiego rodzaju włosami są Włosy Przedłużane Zen?


Są to w 100% naturalne włosy ludzkie, nigdy wcześniej przed dotarciem do fabryki nie farbowane ani nie poddawane żadnym zabiegom chemicznym, ręcznie sortowane i preparowane kolorystycznie (VIRGIN REMY)


Co to znaczy włosy dziecięce?

Włosy dziecięce to najlepsze włosy dostępne na rynku. Te włosy są także „virgin remy”, tzn., że łuski włosowe są ułożone w jednym kierunku. Włosy tego rodzaju otrzymuje się od dziewczynek ze zdrowszymi i mocniejszymi włosami niż ma to miejsce u dorosłych. W rezultacie możemy jedynie bardzo delikatnie poddawać je obróbce aby łuski pozostały nietknięte, pozostając gładkimi, delikatnymi i lśniącymi, stąd termin „włosy dziecięce” – pozostawiamy je w najzdrowszej możliwej kondycji.


Co to znaczy Remy?

Kupując włosy Remy klient otrzymuje potwierdzenie że łuski włosowe są właściwe. To znaczy że włosy są przygotowane w taki sposób, że każde pasmo posiada łuski skierowane ku dołowi. Gwarantuje to podczas użytkowania takich włosów, że włosy układają się idealnie.


Jakie metody aplikacji włosów oferuje Zen Hair?

Oferujemy metodę mikro ringów, połączeń keratynowych oraz metodę taśm i pasemek.


Jak długo można nosić pasma Zen Hair?

Po każdej aplikacji pasma można nosić około 2-3 miesiące, w zależności od tego, jak szybko rosną Twoje włosy. Po tym czasie zalecana jest ponowna aplikacja, aby mieć pewność, że pasma są blisko skóry głowy, co wyeliminuje matowienie, filcowanie i plątanie się włosów ze względu na naturalny wzrost.


Czy pasma można użyć ponownie?

Tak, pasma Zen mogą być używane maksymalnie czterokrotnie po pierwszej aplikacji pod warunkiem prawidłowej pielęgnacji.


Jaką długość włosów przedłużanych oferuje Zen Hair?

Oferujemy długości 35 cm, 45 cm i 56 cm (zależą od metody przedłużania i jakości włosów).


Ile kolorów włosów przedłużanych oferuje Zen Hair?

42 kolory – w tym ombre, blondy, mixy, kolory podstawowe i pastele.


Jakiego szamponu/odżywki należy używać?

Zalecana jest Seria Pielęgnacyjna Kaaral z serii Reale lub Maraes – są to szampony wolne od sulfatów i silikonów.


Czy włosy przedłużane nadają się do farbowania?

Bardzo szeroka gama kolorów pasemek Zen umożliwia idealne dopasowanie koloru włosów przedłużanych z włosami klientki, dlatego nie ma potrzeby farbowania i rozjaśniania włosów przedłużanych co zwiększa ich czas użytkowania oraz wpływa na kondycję włosów przedłużanych. Farbowanie odrostów klientki można połączyć z usługą przepięcia włosów.
Nie polecamy używania produktów rozjaśniających ponieważ mogą powodować uszkodzenia włosów przedłużanych czy też włosów własnych. Przy koloryzacji włosów przedłużanych firma poleca klientom skorzystać z usługi salonu fryzjerskiego, ale uwaga wszelkie procesy chemiczne wykonywane na włosach przedłużanych powodują utratę gwarancji.


Czy można farbować odrosty mając założone pasma?

Tak, odrosty można farbować, ale tak aby omijać okolice taśm mocujących. Wszystkie zabiegi powinny być wykonywane wyłącznie w autoryzowanych salonach Zen Hair. Zalecanym jest, aby jednak wcześniej zdjąć taśmy mocujące, które i tak powinniśmy przepinać maksymalnie co 2-3 miesiące. Pamiętać należy, że farbować odrosty można na 24-48h przed aplikacją pasm Zen.
Ważna uwaga! Wszelkie procesy chemiczne wykonywane na włosach przedłużanych powodują utratę gwarancji.


Jaka jest różnica pomiędzy włosami pojedynczo czerpanymi a podwójnie czerpanymi?

Pojedyncze czerpanie oznacza, że podczas gdy większość pasm włosów jest nominalnej długości (np. 35 lub 45 cm), może być wśród nich pewna liczba włosów krótszych różnej długości. Takie włosy są grubsze na czubku pasma i zwężają się ku końcowi. Zapewnia to naturalne opadanie i łączenie się z włosami własnymi, zwłaszcza gdy są ułożone warstwowo.
Podwójne czerpanie właściwie oznacza, że wszystkie pasma są tej samej długości. Włosy przedłużane są bardzo grube do samego końca. Proces osiągania tego efektu jest bardzo pracochłonny i wymaga większej ilości włosów a więc i wyższej ceny. Jednak pozwala to osiągnąć efekt końcowy dużo większej gęstości włosów.

Zen Luxury Extensions

Polecamy

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X