AMBASADORZY ZEN

Światowej sławy styliści wybierają włosy Zen. Znakomici polscy styliści również nam zaufali.
Z dumą przedstawiamy ambasadorów ZEN


 


 

Agata Kowalska. Ambasador marki Zen Luxury Extensions. Instruktor marki Kaaral. Wielką sztukę fryzjerstwa ukazuję wielokrotnie na pokazach fryzjerstwa artystycznego oraz pokazach mody znanych projektantów, jak i również licznych sesjach zdjęciowych, które ukazują się w wielu prestiżowych magazynach w kraju i za granicą. Wiedzę techniczną i edukacyjną, którą przekazuje swoim słuchaczom, zdobywa m.in. na seminariach u światowych mistrzów fryzjerstwa Vidal Sassoon, Toni&Guy, Saco. Zastrzyk inspiracji do sesji i pokazów czerpie między innymi z Londyńskich ulic. Pasją instruktorki jest życie i ciągłe wyzwania, moda aranżacje wnętrz. Praca z ludźmi w zespole daje jej ogromne spełnienie i radość.

Kontakt
AK Studio Fryzjerskie
59-220 Legnica, Murarska 5c
Tel. 76 862 02 34
agatakowalska.pl
facebook.com/aksalonfryzjerski


 

Bożena Sarek. Założyciel marki salonu Bożena Sarek Hairdressers, Ambasador ZEN Luxury Extensions UK oraz Irlandia. Międzynarodowy Mistrz Style Masters The Best Creativity, kilkukrotna zwyciężczyni konkursu Style Masters w Irlandii, Zwyciężczyni World Awards Best Colour London, Finalista Best of The Best Hairextensionist oraz finalista Alternative Hair Show. Sędzia w międzynarodowych konkursach fryzjerskich, Członkini Teamu backstage Fashion Weeks.
Pasjonatka fryzjerstwa, zdrowych pięknych włosów, jej kreatywność możemy obserwować podczas sesji zdjęciowych i wielu Fashion show, spełnia się również jako edukator przedłużania włosów.

Kontakt
https://www.goodsalonguide.com/salons/bozena-sarek-hairdressers
https://m.facebook.com/navanhairdressing/


Błażej Adamus – Mistrz Świata we fryzjerstwie oraz trzykrotny Mistrz Polski, a także międzynarodowy sędzia w konkursach, prowadzi dwa salony oraz akademię fryzjerską. Ambasador marki Zen Luxury Extensions. Przygotuje do udziału we fryzjerskich mistrzostwach Polski z szansą na powołanie do Narodowej Kadry fryzjerów. Za zasługi dla rzemiosła polskiego odebrał platynowy medal. Zdobył I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w modelowaniu fryzury klasycznej. Brał udział w wielu innych konkursach, w których zdobył honorowe miejsca m.in. „New look”, „Top city”. Został stylistą marca w 2014r. Otrzymał certyfikat „Wzorowy fachowiec”.

Kontakt
Błażej Adamus Academy
Częstochowa, 42-217ul. Jerzego Waszyngtona 46,
Tel. 34 344 14 34, 535 450 678
www.adamus-studio.pl


 

Emilia Skłodowska-Szubzda. Ambasador marki Zen Luxury Extensions. Właścicielka MonaVisage, salonu firmowego oraz edukator marki Kaaral. Posiada szeroką wiedzę z zakresu fryzjerstwa. Pasjonuje się i specjalizuje w stylizacji włosów kręconych. W codziennej pracy kładzie duży nacisk na zdrowie skóry głowy i włosów. Cechuje się empatycznym podejściem do każdego klienta. Wyróżniona tytułem Piękna Przedsiębiorcza.

Kontakt
MonaVisage
Białystok, ul. Legionowa 28/2
tel. 570 083 800
www.monavisage.pl
www.facebook.com/monavisage


Marzena Koc-Gzowska trener fryzjerstwa, właściciel salonu firmowego Kaaral. Ambasador marki Zen Luxury Extensions. Posiada bardzo duże doświadczenie w branży fryzjerskiej, pracowała w jednej z warszawskich szkół fryzjerskich oraz prowadziła liczne szkolenia, odznaczona za zasługi dla Rzemiosła Polskiego, od kilku lat członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej, zdobywczynie 1-Vce Mistrzostwa Polski w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Uczestniczyła w wielu pokazach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Wraz ze swoim zespołem, zdobyła nagrodę dla najlepiej rozwijającego się salonu fryzjersko-kosmetycznego w Polsce.

Kontakt
Hair Style Professiona
05-200 Wołomin, Sienkiewicza 46a
Tel. 508 395 199
facebook.com/pg/HairStyleWolomin


 

Marcin Mendelski. Ambasador marki Zen Luxury Extensions. Od 7 lat prowadzi własny salon fryzjerski w Koszalinie. Fryzjerstwem interesował się już jako nastolatek. Z tych zainteresowań zrodziła się pasja, która napędza chęć ciągłego doskonalenia się i rozwoju w tym co robi. Przedłużaniem i zagęszczanie włosów zajmuje się od 10 lat. W swej codziennej pracy kładzie nacisk na precyzję i idealne wykończenie fryzury.

Kontakt
Hair by Marcin Mendelski
75-541 Koszalin, ul. Waryńskiego 1/1
tel. 600 169 498
facebook.com/Hair-by-Marcin-Mendelski


Zen Luxury Extensions

Polecamy

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X