O NAS

.

.

Zen Luxury Extensions
.
LUKSUSOWE WŁOSY PRZEDŁUŻANE METODĄ KANAPKOWĄ

Nadążając za nowoczesnymi, elitarnymi trendami fryzjerstwa i stylizacji, na świecie wciąż rośnie zapotrzebowanie na wysokiej jakości przedłużane włosy.

Firma Zen Luxury Extensions prezentuje luksusową kolekcję przedłużanych włosów przygotowanych przez światowej sławy producenta.

Firma została założona ponad 35 temu jako wiodący ekspert w swojej dziedzinie, chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów zdobyliśmy ich satysfakcję oraz reputację na światowym rynku.

Włosy Zen Luxury Extensions wykonane są w 100% z naturalnych włosów dziewiczych (Virgin Hair), co oznacza, iż nie były one poddawane żadnym zabiegom chemicznym. Na potrzeby firmy włosy dziewicze zostają jednokrotnie preparowane, poddane koloryzacji oraz nałożone na taśmy.


Nasza staranna selekcja z włosów Remy (ręczne układanie włosów Remy, aby łuski włosa ułożone były w jednym kierunku) oraz najbardziej zaawansowane technologie ich przetwarzania gwarantują, że włosy będą dokładnie takie jak własne. Zapewniamy naturalne fale, gęstość, blask i trwałość naszych włosów dziewiczych.

Z pełnym przekonaniem możemy pochwalić się, że nasze przedłużane włosy są w 100% naturalne i wyróżniają się najwyższą jakością.


.

„WŁOSY ZEN SĄ PO PROSTU NAJLEPSZEJ JAKOŚCI WŁOSAMI
PRZEDŁUŻANYMI JAKICH KIEDYKOLWIEK UŻYWAŁEM”


.
Błażej Adamus
– Wielokrotny zwycięzca międzynarodowych Mistrzostw we fryzjerstwie.

Zen Luxury Extensions

Polecamy

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X