PRODUKTY

.

.

Seria Zen Pure

Przedstaw swoim klientom serię włosów przedłużanych ZEN PURE; naszą serię podstawową pojedynczo czerpanych włosów o długości 45 cm. Dostępna jest w systemie aplikacji: metodą połączeń keratynowych (końcówka U) i metodą mikroringów (końcówka – I).

Wykonana w 100% z włosów dziewiczych Remy, seria Zen Pure dorównuje w swej najwyższej jakości seriom Luxury i Ultimate, lecz z nieco krótszym okresem stosowania (używalności), co jest jedyną różnicą. Włosy z serii Zen Pure możemy wykorzystywać nieco krócej niż włosy Luxury lub Ultimate, lecz przy właściwej pielęgnacji nadal możemy zachwycać się ich pięknem przez ponad 6 miesięcy.

Włosy Dziewicze Remy
Pojedyncze Czerpanie
Różnorodne Opcje Kolorystyczne

„Jakość włosów przedłużanych Zen jest niezwykła, jest najlepsza!”
Natalia Ewans, Stylistka Włosów

.

.
Seria Zen Luxury

Przedstaw swoim klientom serię włosów przedłużanych ZEN LUXURY; naszą kluczową serię włosów podwójnie czerpanych o długościach 45 cm i 56 cm.
Wykonane w 100% z włosów dziewiczych Remy seria Zen Luxury przy właściwym obchodzeniu się i pielęgnacji może być stosowana przez okres do 9 miesięcy.

Włosy Dziewicze Remy
Podwójne Czerpanie
Różnorodne Opcje Kolorystyczne

„Wspaniała jakość tych włosów i wszechstronność ich zastosowania sprawia, że mogę zaspokajać najbardziej różnorodne potrzeby moich klientek. Dodatkowo „the tape ins” są wielokrotnego użytku, co oznacza finansową zachętę, którą można im zaoferować”.
Stephanie Pollard, Chelsea Hair Studio

.

.
Seria Zen Ultimate

Seria Zen Ultimate ma nadzwyczajną trwałość przewyższającą większość innych marek na rynku. Również jest osiągalna w końcówkach U i końcówkach I oraz w tzw. metodzie kanapkowej. Te niezwykle starannie czerpane włosy tzw. dziecięce zachwycają swym pięknem nawet do roku użytkowania (jeśli są właściwie pielęgnowane), pozostając niesplątane i wyjątkowo delikatne i lśniące, nawet po myciu i intensywnym stylingu.

Włosy Dzięcięce
Najstaranniej Czerpane
Różnorodne Opcje Kolorystyczne

„Kochamy etyczny sposób pozyskania i przygotowania włosów, ich piękną jakość, fantastyczną obsługę klienta - a jedyne co musisz zrobić to po prostu zadzwonić…”
Lorraine Evans – Bespoke Hair Creations

.

.

.

PRZEWODNIK PO GAMIE KOLORÓW ZEN

Ciemne – brązy – chłodne blondy

Jasne blondy i pasemka

Ombre

.

.

.

SYSTEMY ZEN

METODA POŁĄCZEŃ KERATYNOWYCH (KOŃCÓWKA –U)

Oryginalne włoskie, wstępnie spajane keratynowe końcówki typu U do połączeń włosów. Jedna z najpopularniejszych metod stosowanych obecnie przez profesjonalistów zajmujących się przedłużaniem włosów. Pozostaje we włosach przez kilka miesięcy i jest przyjazna dla naszych włosów, ponieważ keratyna jest ich naturalnym białkowym składnikiem. Włosy można ponownie wykorzystać w każdym cyklu przepinania przedłużanych włosów, ponownie mocując je końcówkami keratynowymi.

METODA MIKRO RINGÓW (KOŃCÓWKA – I)

Oryginalne włoskie, wstępnie spajane keratynowe końcówki typu I, przeznaczone do mocowań bez użycia ciepła za pomocą mikro-pierścieni. Małe pierścienie powlekane są ze stopu i ściskane wokół włosów, zapewniając wygodne i bezpieczne mocowanie. Pierścienie pokryte są również silikonem, aby pomóc amortyzować włosy przed nadmiernym naciskiem. Końcówki są łatwo zdejmowane za pomocą narzędzia ręcznego i ponownie mocowane za pomocą nowych mikrokrążków. Końcówki typu I można również stopić, topiąc wiązanie keratynowe.

METODA KANAPKOWA (TAŚMY I PASEMKA)

Metoda kanapkowa szybko staje się jednym z najpopularniejszych systemów wśród profesjonalistów, ze względu na jej szybkość i wszechstronność. Włosy są nasycane miękkim, cienkim i elastycznym polimerem. Jest wstępnie przyklejony klejem żelowym klasy medycznej, który przylega przez 6-8 tygodni. Po prostu umieść naturalne włosy między dwoma kawałkami taśmy i dociśnij do siebie, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie. Leży idealnie na płasko przy włosach i można go łatwo zdjąć.

.

.

.

SERIE ZEN LUXURY EXTENSIONS

Podział serii włosów Zen na wybrane metody mocowania doczepianych włosów oraz ich charakterystyka

Zen Luxury Extensions

Polecamy

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X